Rehabilitacja po skręceniu stawu skokowego

Henri Kontinen

Henri Kontinen

Post by relatedRelated post

Henri Kontinen

Boczne korty były w tym upale dobrym miejscem do podziwiania wyrzeźbionych torsów zawodników. Ewentualnie – do podziwiania ich gry w piłkę nożną z pomocą piłki tenisowej. Giovanni Lapentti (brat Nicolasa, ex 6 ATP) rozgrywał sparing z Roberto Maytinem z Wenezueli. Maytin również kiedyś cieszył się niezłą juniorską karierą, głównie w młodszych kategoriach wiekowych, ale wybrał ścieżkę edukacji na uniwersytecie.
giovanni lapentti

Giovanni Lapentti
Nathii Gawrońska / tenislove.pl

Słony pot, mieszający się z łzami wywoływanymi przez ostre słońce, nieproszonego gościa między powiekami. Jak w takich warunkach trafiać w linie? Pani na trybunach daje wodę psu, a do zmiany stron jeszcze dwa gemy. Bolesne porażki. Podatek od 500 Euro nagrody. Wizje szybciej biegających rywali, powodujące, że upał doskwiera jeszcze mocniej. Zaciskanie zębów. Krew z nosa. Makaron z keczupem.

Czy po pokonaniu tych wszystkich przeszkód tenisiści już mogą opuścić Poznań? NIE! Wyjazdu z Poznania, z godnością Cerbera, broni zacinający się biletomat PKP. Jak na reporterkę przystało, miałam etyczny dylemat: pomóc panom czy kontynuować dokumentację. Postawiłam na to drugie. Po ok. 10-12 minutach udało im się kupić bilety.

About