Rehabilitacja po skręceniu stawu skokowego

Kristina Mladenović

Kristina Mladenović

Post by relatedRelated post

Kristina Mladenović

Mladenović, w przeciwieństwie do wielu rówieśniczek, podchodzi do rozrywek deblowych równie poważnie jak do singlowych, odświeżając w dużym stopniu tradycyjną postawę tenisistów.

”Jestem bardzo zadowolona, że mogę grać miksta, który niezwykle pomaga mi w moich singlowych startach” – powiedziała w zeszłym roku Kristina. Francuzka o ile partnerki deblowe wymienia dość często, o tyle jedynym jej partnerem w mikście jest Daniel Nestor. 42-letni Kanadyjczyk, który również ma serbskie pochodzenie, jest grającą legendą debla. Do tej pory triumfował w 12 turniejach wielkoszlemowych (8 w deblu oraz 4 w mikście). Co ciekawe, do współpracy Mladenović z Nestorem doszło dość przypadkowo. Pierwszym wyborem Francuzki był bowiem Robert Lindstedt, który choć odmówił, to polecił młodszej koleżance właśnie Daniela – ówczesnego partnera deblowego Szweda.

Kiki jednak nie zdecydowała się na pierwszy krok, ale na szczęście z inicjatywą, jak na mężczyznę przystało, wyszedł sam Daniel. Owocem tej współpracy są już dwa triumfy wielkoszlemowe, a najgorszym dotychczasowym wynikiem był… półfinał. Tak dobre rezultaty sprawiają, że na miejsce Nestora ustawia się coraz dłuższa kolejka chętnych, więc Francuzka będzie mogła dowoli przebierać wśród potencjalnych następcach Kanadyjczyka.

 

About