Rehabilitacja po skręceniu stawu skokowego

MIŁOŚĆ NA ROLAND GARROS

MIŁOŚĆ NA ROLAND GARROS

Post by relatedRelated post

MIŁOŚĆ NA ROLAND GARROS

Paryż to niewątpliwie miasto zakochanych. Wielu mężczyzn oświadcza się swoim kobietom pod wieżą Eiffla czy na Polach Elizejskich. Nikt wcześniej nie wpadł jednak na pomysł, aby oświadczyć się podczas turniej wielkiego szlema w tym mieście. Aż do teraz. Jeden z kibiców wybrał właśnie korty nieopodal Lasku Bulońskiego i oświadczył się ukochanej. Usłyszał „tak”.

GFVMpAGY5lM porno gry
CIBULKOVEJ ZDJĘCIE Z WILSONEM

Dominika Cibulkova spotkała dziś na kortach Rolanda Garrosa bardzo znaną postać i postanowiła sobie zrobić wspólne zdjęcie:
dominika cibulkova owen wilson

Dominika Cibulkova i Owen Wilson
Foto z Facebooka Dominika

Poznajecie? To Owen Wilson, znany amerykański aktor. Zagrał w takich filmach jak: „O północy w Paryżu” czy „ Noc w muzeum”. Cibulkova polubiła tego pana, jest dumna, bo pochwalił miejscowość, w której Cibulkova mieszka – Bratysławę. Być może, po zakończeniu kariery, Cibulkova pójdzie w stronę aktorstwa. Znajomości już ma. 🙂

Swoją drogą, Feliciano Lopez niedawno stwierdził, że po przejściu na tenisową emeryturę rozważa zawód aktora. Hiszpan zdążył już wystąpić w operze mydlanej w swoim kraju.
KUBOT W ĆWIERĆFINALE!

Najprzyjemniejsze na koniec: Łukasz Kubot i Robert Lindstedt może nie błyszczeli w sezonie poza wygranym Australian Open, ale nadszedł kolejny szlem i Polak ze Szwedem znów znaleźli formę i motywację. W Meczu 1/8 finału pokonali dobrą parę deblową Jonathan Erlich / Marcelo Melo 6-4 7-6(5). W dodatku mają sporą szansę na półfinał, bo na ich drodze stanie w kolejnej rundzie jakiś egzotyczny jak na tę fazę turnieju duet: Jack Sock / Joao Sousa albo Andriej Gołubiew / Samuel Groth. Cała czwórka to w zasadzie singliści (chociaż Sock, który debla gra bardzo rzadko, ma na koncie tytuł w wielkoszlemowym US Open w mikście, u boku Melanie Oudin, oraz tegoroczny półfinał debla w Miami, razem z Ryanem Harrisonem).

About