Rehabilitacja po skręceniu stawu skokowego

RG Flesz: Dzień 7: Serena i Caro nie płaczą po porażkach, Kubot w ćwierćfinale

Post by relatedRelated post

CO ROBIĄ TENISISTKI, KTÓRE W PARYŻU JUŻ NIE GRAJĄ?

Serena Williams i Caroline Wozniacki szybko pożegnały się w tym roku z Roland Garros. Nie rozpaczają zbytnio po porażkach, ale też nie wzięły się za ostre treningi. Otóż obie panie wybrały się wspólnie na mecz NBA: Miami Heat z Indianą Pacers (117-92).Z trybun oglądali jak LeBron James i spółka po raz 4. z rzędu awansowali do finału tych rozgrywek. Caroline pochwaliła się na swoim facebooku zdjęciem z Sereną. Dziewczyny wyglądają na zadowolone, tak jakby o nieudanym występie w Paryżu już definitywnie zapomniały.
serena williams karolina woźniacka

Serena Williams i Karolina Woźnicka
Foto z Facebooka Karoliny
LAJOVIĆ W 4. RUNDZIE ZMIERZY SIĘ Z NADALEM

Dusan Lajović dość niespodziewanie awansował do 4. rundy RG. To bardzo dobry wynik jak na debiut w Paryżu. Trudno jednak się spodziewać, aby jeszcze poprawił ten wynik, bo w 1/8 czeka na niego król Roland Garros – Rafael Nadal. Lajović wykorzystał fakt, że drabinka ułożyła się dla niego dość korzystynie, będący w tej części Haas oraz Almagro swoje mecze skreczowali, a Dusan najtrudniejsze zadanie miał w 1. rundzie, kiedy to ograł Delbonisa w 3. setach. W ogóle na mączce w Paryżu nie stracił jeszcze ani jednego seta, w 2. rundzie ograł Jurgena Zoppa a w 3. Jacka Socka. Obu panów trzy do zera. Co o nim wiemy?

Jest Serbem, ma 24 lata. Obecnie na 83. pozycji w rankingu ATP.
Dotarł w tym roku do 2. rundy Australian Open. Tam jednak nie sprostał Kei Nishikoriemu.
Zagrał oba mecze singlowe w zeszłorocznym finale Pucharu Davisa. Oba przegrał. W ostatniej chwili zastąpił Janko Tipsarevica.
Grał z Michałem Przysiężnym w 2. rundzie elimancji turnieju ATP 250 w Moskwie w 2012 roku. Polak wtedy nie dał mu żadnych szans i ograł Serba w 2. setach.
Jego ksywka to „Dutzi”. Marzy o wygraniu Wimbledonu. Gdyby nie został tenisistą, byłby piłkarzem. Jego ulubiony klub to FC Barcelona.