Rehabilitacja po skręceniu stawu skokowego

Sprzęt nurkowy

Sprzęt nurkowy

Post by relatedRelated post

Sprzęt nurkowy

Dobrej jakości pianka, gogle, butla do nurkowania są szalenie ważne jeżeli zależy nam na bezpiecznym nurkowaniu. Jednak sprzęt nurkowy się na tym nie kończy. Regulator umożliwia oddychanie powietrzem ze zbiornika poprzez zamianę powietrza pod wysokim ciśnieniem na ciśnienie otoczenia. Łączy się ze zbiornikiem lub butlą nurkową, którą nosisz na plecach, oraz częścią automatu, którą wkładasz do ust. Posiada również zapasowy drugi stopień i wskaźniki.
Wybierając automat nurkowy, upewnij się, że wybierzesz taki, który zapewni Ci najwyższy poziom komfortu i wydajności dla Twoich własnych potrzeb. Głębokościomierz rejestruje aktualną i maksymalną głębokość osiągniętą podczas nurkowania. Tymczasem podwodny manometr pokazuje ilość gazu pozostałego w butli z akwalungiem, co może pomóc w monitorowaniu dopływu powietrza podczas nurkowania.
Kompas jest również niezbędny do prawidłowej nawigacji podczas nurkowania. Wiedza o tym, gdzie się znajdujesz, jest niezbędna podczas nurkowania, zwłaszcza gdy jest słaba widoczność. Dzięki temu nie zgubisz się, a ponadto nie będziesz wpadał w panikę i nie zużywał więcej powietrza, niż potrzebujesz.
W zależności od preferencji urządzenia te są dostępne zarówno w formie analogowej, jak i cyfrowej. Możesz także zdecydować się na zakup konsoli z trzema wskaźnikami, która łączy wszystkie trzy w jednym urządzeniu.

About