Rehabilitacja po skręceniu stawu skokowego

Weekendowa fotorelacja z Poznań Open – wygrywa Goffin

Weekendowa fotorelacja z Poznań Open – wygrywa Goffin

Post by relatedRelated post

Weekendowa fotorelacja z Poznań Open – wygrywa Goffin

 

Do Poznania zjechało się już od eliminacji sporo dobrych, perspektywnicznych zawodników. Zjechał się też kwiat młodego polskiego dziennikarstwa tenisowego, dlatego codziennie z perspektywy biurka we Wrocławiu oczekiwałam spektakularnych relacji. No i się trochę przeliczyłam. Po moim przyjeździe do Poznania szybko się okazało, dlaczego. Upał rodem z ekwadorskiego interioru odbierał zdolność myślenia. Dziennikarz w normalnych warunkach funkcjonuje na kawie, a tu musiał funkcjonować na lodach. Na szczęście, ja jako juniorka, przeszłam szereg letnich szkoleń w Sopocie, potem seniorskie zagraniczne zgrupowanie w Nowym Jorku, a rok temu obóz kondycyjny na futuersie w Ślęzie. Więc postaram się dorzucić swoje i mam nadzieję, że zrobię to dobrze.
straż pożarna darmowe sex spotkania

Halo? Prosimy na Warmińską 1, kort się pali!
Nathii Gawrońska / tenislove.pl

Belgijski 23-latek David Goffin został triumfatorem challengera Poznań Open. W decydującym meczu pokonał rozstawionego z 1. Słoweńca Blaża Rolę. Wynik meczu to 6-4 6-2. Chociaż panów dzielą zaledwie trzy miejsca w rankingu ATP, bo Goffin zajmuje 85. pozycję, a Rola 82., o niespodziance nie mogło być mowy. Zwyciężył zawodnik dalece bardziej kompletny.
david goffin

David Goffin leci ponad ziemią
Nathii Gawrońska / tenislove.pl

Kieszonkowych rozmiarów Belg (chyba u nich taka tradycja? Od Herculesa Poirot, przez Oliviera Rochusa i Justine Henin, po Davida Goffina) był przed dwoma laty notowany na 42. miejscu. Poprzedni sezon miał słabszy, co było spowodowane głównie kontuzją i koniecznością przeprowadzenia operacji nadgarstka. Teraz wygrał dwa challengery pod rząd, dzięki czemu umocni się w czołowej setce.

About